Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera sportowa LC-HD11

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera sportowa LC-HD11


Kamera sportowa LC-HD11
Przedstawiamy niedrogą kamerę sportową LC-HD11, która dzięki odpowiedniej konstrukcji pozwala na robienie wysokiej jakości filmów podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Kamera sportowa  LC-HD11 LC Security sprawdza się zarówno w sportach letnich, zimowych, jak i wodnych. Wyposażona w solidną obudowę o podwyższonej wodoszczelności, może być stosowana pod wodą na głębokości do 20 m.

Każdy użytkownik kamery sportowej wymaga od niej wysokiej jakości obrazu. Taką też oferuje nam kamera do sportów LC-HD11, która dzięki wysokiej jakości przetwornikowi 5,0MPix CMOS, pozwala na otrzymanie nagrań wideo w doskonałej jakości HD 720p lub zdjęć w rozdzielczości 2560x1920 pikseli. Charakteryzuje się ona także bardzo łatwą obsługa, która nie wymaga wykonywania żadnych skomplikowanych czynności. Obsługa kamery realizowana jest poprzez trzy przyciski, a dana operacja potwierdzana jest wibracją oraz diodą o odpowiedniej barwie i trybie świecenia. Kolejnym dużym atutem kamery sportowej HD LC Security w wersji LC-HD11 jest możliwość rejestracji dźwięku oraz inicjacji nagrania za pomocą detekcji ruchu.

W komplecie z kamerą znajdziemy jeden uchwyt oraz elastyczny pasek - wyposażona w wygodny i pewny system mocować, dzięki któremu w każdej chwili kamerę można odpiąć i z łatwością z powrotem umieścić na uchwycie. Materiały wideo czy też zdjęcia są nagrywane na karcie pamięci microSD, której maksymalna pojemność może wynosić nawet 32 GB (starcza na wiele godzin nagrań).