Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Funkcja WDR ( Wide Dynamic Range ) w kamerach to innowacyjna technologia, która pomaga w poprawie jakości obrazu w sytuacjach, gdy występują znaczne różnice w natężeniu światła. W tym artykule dowiesz się, czym jest WDR, jak działa i jak wpływa na jakość obrazu w kamerach.
NWC 0495 firmy Bosch to profesjonalne kamery sieciowe IP, generujące krystalicznie czysty obraz zarówno w dziennych, jak i w nocnych warunkach oświetleniowych. Model NWC 0495 Bosch jest kamerą dualną, to znaczy urządzeniem wizyjnym, które przy korzystnym oświetleniu obserwowanej sceny wyświetla obraz w kolorze (tryb dzień), natomiast podczas pracy przy niskim poziomie oświetlenia generuje obraz czarno-biały (tryb noc).
Wysokiej jakości kamera sportowa powinna nadawać się do zastosowania w każdym sporcie ekstremalnym. Niezależnie od tego czy używamy ją latem, zimą, czy w trudnych warunkach (np. w wodzie), musi dostarczać wysokiej jakości nagrania wideo (najlepiej Full HD), które będą dokładnie odwzorowywać nasze wyczyny sportowe.
Zastanawiasz się nad zakupem kamery samochodowej, przy pomocy której będziesz mógł szczegółowo rejestrować nietypowe sytuacje na drodze? Stawiasz na łatwą obsługę, niską cenę i wysoką jakość nagrań wideo? Jeśli tak, to ekonomiczna kamera samochodowa LC-545 marki LC Security jest doskonałą propozycją dla Ciebie.
Firma LC Security znana z produkcji wysokiej jakości kamer telewizji przemysłowej i kamer IP, wprowadziła do swojej oferty niezwykle funkcjonalne rozwiązanie w postaci mini kamery IP bezprzewodowej LC-EX252, która dzięki unikalnej konstrukcji sprawdza się w wielu zastosowaniach. Można nawet posunąć się do stwierdzenia, że zakres zastosowań kamery IP LC-EX252 ogranicza jedynie wyobraźnia jej użytkownika. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i dołączonym akcesoriom, kamerę tą z powodzeniem możemy wykorzystać jako elektroniczną nianię, kamerę sportową, kamerę do samochodu czy jako dyskretne urządzenie do monitorowania pomieszczeń biurowych, domów i mieszkań.
Jeśli chcą Państwo w łatwy i szybki sposób stworzyć system nadzoru wideo dla biura, domu lub sklepu, to jedną z ciekawszych propozycji jest kamera bezprzewodowa GSM w wersji LC-173G, która doskonale łączy funkcjonalność i wszechstronność zastosowania. Jest to jedno z nielicznych urządzeń, które dzięki swojej konstrukcji pozwala na stworzenie systemu zabezpieczeń, łączącego zalety monitoringu wideo oraz systemu sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN). Kamera bezprzewodowa GSM LC-173G może obsługiwać do 10 czujek alarmowych (bezprzewodowych), natomiast dołączone do zestawu piloty zdalnego sterowania pozwalają na uzbrajanie i rozbrajanie alarmu.
Jesteś aktywny fizycznie lub chcesz swoje wyczyny sportowe w wygodny sposób uwieczniać na filmach jakości Full HD? Jeśli tak to z całą pewnością Twoje zainteresowanie wzbudzi nowa kamera sportowa LC-167 HD, która pod każdym względem została odpowiednio przystosowana do potrzeb fanów sportów ekstremalnych. Odporna na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, pozwala cieszyć się każdą chwilą uprawiania sportu.
Rejestrator trasy to swojego rodzaju samochodowa czarna skrzynka, która z każdym miesiącem zyskuje na popularności. Podstawowym zadaniem tego typu urządzeń jest rejestracja obrazu ze zdarzenia jakie miało miejsce na drodze podczas podróży. Nagrania wideo uzyskane w ten sposób stanowią niepodważalny dowód dla policji czy podczas rozprawy sądowej. W sprzedaży dostępnych jest wiele urządzeń tego typu, jednak należy pamiętać, że tylko te które dostarczają obrazy w jakości HD są w stanie prawidłowo spełniać swoje zadanie.
Kamery miniaturowe są doskonałym sposobem na monitoring mieszkań, ponieważ dzięki niewielkim rozmiarom możemy zainstalować je w dowolnym miejscu i nie obawiać się, że będą negatywnie wpływać na wystrój pomieszczeń, w których pracują. Są też praktycznie niezauważalne, dzięki czemu osoby nas odwiedzające są całkowicie nieświadome ich obecności. Oferta kamer miniaturowych jest bardzo szeroka, jednak należy pamiętać, że tylko niektóre z nich są w stanie zapewnić odpowiednią jakość obrazu.
Bezprzewodowa kamera IP wewnętrzna LC-6362 PREMIUM firmy LC Security to łatwa w montażu kamera do nadzoru wideo w dzień i w nocy, która dzięki eleganckiemu wykończeniu oraz zastosowanym rozwiązaniom, rewelacyjnie sprawdza się w systemach telewizji dozorowej CCTV IP dla domów jednorodzinnych, mieszkań, sklepów oraz przedszkoli. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia bezprzewodową pracę urządzenia w sieci komputerowej, co z kolei pozwala na łatwy i szybki montaż kamery nawet w trudno dostępnych miejscach.
Przedstawiamy niedrogą kamerę sportową LC-HD11, która dzięki odpowiedniej konstrukcji pozwala na robienie wysokiej jakości filmów podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Kamera sportowa  LC-HD11 LC Security sprawdza się zarówno w sportach letnich, zimowych, jak i wodnych. Wyposażona w solidną obudowę o podwyższonej wodoszczelności, może być stosowana pod wodą na głębokości do 20 m.
Z myślą o samodzielnej budowie efektywnych systemów nadzoru wideo dla małych punktów sprzedaży detalicznej postanowiliśmy skompletować gotowy zestaw CCTV „monitoring sklepu”, który dzięki zastosowanym urządzeniom oraz wysokiej funkcjonalności, sprosta oczekiwaniom większości użytkowników. Proponowany przez nas zestaw monitoring sklepu cechuje się atrakcyjną ceną, która w żadnym stopniu nie wpływa na wysoką skuteczność działania proponowanego rozwiązania.
Filmowanie pod wodą wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu, który nie tylko charakteryzuje się odpowiednim uszczelnieniem, ale także możliwością wygodnej obsługi pod wodą. Jedną z ciekawszych propozycji na kręcenie wysokiej jakości filmów pod wodą jest zestaw składający się z kamery HD oraz maski i fajki do nurkowania.
Dysteny monitoring domu to rozwiązanie, które coraz częściej służy kontrolowania zachowań opiekunek do dzieci. Instalacje wizyjne tego typu buduje się w oparciu o kamery miniaturowe, które dzięki niewielkim rozmiarom można ukryć w dowolnym miejscu. Przykładem pełni funkcjonalnej kamery miniaturowej, która oferuje krystalicznie czysty obraz z bardzo dużą ilością detali jest mini kamera LC-011 Nano.
Firma Contour, słynąca z produkcji najwyższej jakości kamer sportowych, prezentuje najlepszą kamerę do sportów ekstremalnych ContourPlus , która dzięki zastosowanym rozwiązaniom, pozwala na uchwycenie rewelacyjnej jakości filmów w jakości Full HD 1080p. Jest to kamera sportowa skierowana dla prawdziwych filmowców i najbardziej wymagających sportowców.
Uczniowie szkół narażeni są na różnego rodzaju zagrożenia, takie jak kradzieże, przemoc fizyczna oraz inne zachowania patologiczne. Jednym ze skuteczniejszych sposobów ochrony uczniów i pracowników szkół przed powyższymi zagrożeniami jest monitoring szkoły. Systemy wizyjne tego typu, ze względu na charakter i wielkość obszaru szkoły oraz ograniczenia finansowe placówek oświatowych, zazwyczaj służą do monitorowania osób wchodzących do budynków szkoły.
Firma LC Security, która słynie z produkcji funkcjonalnych urządzeń CCTV, wprowadziła do swojej oferty funkcjonalną kamerę IP LC-601, która na tle podobnej klasy produktów wyróżnia się za sprawą atrakcyjnej ceny, podwyższonej funkcjonalności oraz doskonałej jakości obrazu w rozdzielczości do 2 Mpix. Dzięki możliwości wygenerowania krystalicznie czystego i szczegółowego obrazu w wysokiej rozdzielczości, kamery sieciowe z serii LC-601 są szczególnie polecane do zastosowania w miejscach, w których konieczna jest dokładna identyfikacja obserwowanych osób i informacji alfanumerycznych (np. w kantorze).
Prezentujemy najmniejsze na rynku kamery szybkoobrotowe PTZ z serii LC PH-10H, które ze względu na bardzo korzystną specyfikację techniczną, bardzo dobrze sprawdzają się w wymagających systemach telewizji dozorowej CCTV. Mimo niewielkich rozmiarów kamery obrotowe LC PH-10H LC Security oferują wiele ciekawych funkcji, które realnie podnoszą skuteczność działania wizyjnych systemów bezpieczeństwa.
SND-7080 Samsung to profesjonalne kamery sieciowe do zastosowań wewnętrznych, umieszczone w obudowie kopułkowej, które ze względu na swoje parametry użytkowe znajdują szerokie zastosowanie w zaawansowanych systemach nadzoru wideo CCTV IP. Podstawową zaletą kamery IP SND-7080 jest możliwość wygenerowania obrazu w rozdzielczości do 3 Mpix, w tym także w rozdzielczości zgodnej ze standardem Full HD 1080p (bardzo wysoka szczegółowość generowanych obrazów, zapewnia dokładną identyfikację ludzkich twarzy, przedmiotów i informacji alfanumerycznych).
Wnętrze szybkoobrotowej kamery CCTV LC-9018L zostało wyposażone w najwyższej jakości przetwornik obrazu oraz obiektyw. Szybkoobrotowa kamera LC-9018L została wyposażona w obiektyw z 18-krotnym zoomem optycznym, który zapewnia bardzo dużą zdolność powiększania obiektów znajdujących się w kadrze kamery.
Aby zbudować skuteczny w działaniu system telewizji przemysłowej, konieczne jest zastosowanie wysokiej jakości kamer. Przykładem profesjonalnej kamery CCTV, która zapewnia wysoką funkcjonalność i skuteczność działania systemów nadzoru wideo, jest model LC-1821 PREMIUM. Kamera zintegrowana LC-1821 PREMIUM to najwyższej klasy urządzenie dozorowe, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom sprawdza się we wszystkich systemach monitoringu wizyjnego.
Firma Genway dostarcza profesjonalne wideodomofony dla domu, biura, sklepu i firmy, które dzięki najwyższej jakości wykonania i dużej różnorodności są w stanie sprostać wymaganiom wszystkich użytkowników, nawet tych najbardziej wymagających. Wszystkie urządzenia Genway służące do budowy instalacji wideodomofonowych słyną z nowoczesnego wzornictwa, dzięki czemu doskonale komponują się z wystrojem większości wnętrz.
IP7134 to wysokiej jakości kamera sieciowa w dyskretnej, stylowej obudowie kompaktowej z wbudowanym interfejsem 802.11b/g WLAN oraz Ethernet. Bezprzewodowe kamery IP w wersji IP7134 doskonale nadają się do zastosowania w miejscach, w których prowadzenie przewodów połączeniowych jest utrudnione lub niemożliwe.
Prowadzimy profesjonalny montaż kamer Warszawa oraz zapewniamy kompleksową budowę systemów zabezpieczeń w postaci systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), systemów kontroli dostępu oraz systemów wideodomofonowych i domofonowych. Wszystkie instalacje zabezpieczeń realizujemy w oparciu o produktu najlepszych i najbardziej cenionych na rynku producentów (przykładowo montaż kamer w oparciu o rozwiązania Sony, Samsung, AXIS, Vivotek, itp.).
Przedstawiamy najwyższej klasy kamerę megapikselową IP8162 VIVOTEK z serii SUPREME, która dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym pozwala na tworzenie funkcjonalnych, niezawodnych i co ważniejsze niezwykle skutecznych instalacji monitoringu IP. Kamera sieciowa IP 8162 VIVOTEK korzysta z funkcji Dzień/Noc z mechanicznym filtrem IRCut, dzięki któremu może nie tylko współpracować z zewnętrznymi reflektorami podczerwieni, ale także efektywnie pracować w trybie całodobowym.
Wewnętrzna kamera kopułkowa FD7131 VIVOTEK to produkt, który pozwala niskim kosztem zbudować skuteczną w działaniu instalację monitoringu wizyjnego CCTV IP. Kamera sieciowa FD 7131 VIVOTEK korzysta z wielu ciekawych rozwiązań technologicznych, których obecność korzystnie wpływa na jakość pracy systemów CCTV IP.
Zaawansowana technologicznie kamera przemysłowa z serii SCZ-2370 marki Samsung to nowoczesny produkt dozorowy przeznaczony do pracy w profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej CCTV. Ze względu na swoje możliwości, kamery z serii SCZ-2370 Samsung doskonale nadają się do zastosowania w miejscach, w których szczególny nacisk kładzie się na precyzyjne rozpoznawanie obserwowanych osób i przedmiotów, nawet tych najmniejszych.
Kamery bezprzewodowe z serii AXIS M1011-W pozwalają na prowadzenie skutecznego dozoru z wykorzystaniem bezprzewodowej sieci komputerowej Wireless. Model AXIS M1011-W został wyposażony w funkcje, które zapewniają prawidłową i wydajną pracę w sieci IP. Na pokładzie kamery AXIS M1011-W znajdziemy m.in. kontrolę jakości usług QoS, która czuwa nad wydajną transmisją obrazu oraz obsługę protokołu IPv4/IPv6, która pozwala na efektywną pracę we wszystkich współczesnych sieciach komputerowych.
Bezprzewodowa kamera IP AXIS 221W to profesjonalne narzędzie CCTV IP, które zostało stworzone na potrzeby wymagających instalacji wizyjnych dla zróżnicowanych grup obiektów, w tym m.in. dla: szkół, małego i średniego biznesu, magazynów, parkingów strzeżonych, urzędów, banków, itp. Kamera przemysłowa IP AXIS 221W realizuje komunikację bezprzewodową zgodnie z normą IEEE 802.11b/g, co zapewnia stabilną, bezpieczną i wydajną pracę we wszystkich współczesnych sieciach bezprzewodowych korzystających z protokołu IPv4/IPv6.
Hurtownia kamer CCTV CTR PARTNER oferuje Państwu najwyższej jakości narzędzia wizyjne w najbardziej atrakcyjnych cenach. Hurtownia kamer przemysłowych posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów wizyjnych, umożliwiających budowę praktycznie każdej aplikacji monitoringu przemysłowego.
SNC-DF50P Sony to profesjonalna kamera sieciowa IP, której specyfikacja techniczna pozwala na skuteczną pracę w sieciowych systemach telewizji przemysłowej. Model SNC-DF50P posiada kopułkową obudowę, która pozwala na pracę zarówno w środowisku wewnętrznym, jak i zewnętrznym.
Bezprzewodowe kamery IP z serii BL-C30CE Panasonic zostały stworzone z myślą o wymagających użytkownikach, którzy oprócz wysokiej jakości obrazu cenią sobie podwyższoną funkcjonalność i szerokie możliwości montażu. Przy pomocy kamery IP BL-C30CE Panasonic możemy nie tylko w łatwy sposób stworzyć profesjonalny system telewizji przemysłowej ale także prowadzić obserwację z dowolnego miejsca na świecie za pomocą przeglądarki internetowej.
Kompaktowe kamery przemysłowe SDC-313BPH Samsung zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi standardami CCTV, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem na budowę wysokiej jakości systemów telewizji przemysłowej. Model SDC-313BPH cechuje się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wyświetlanych obrazów.
Kamery przemysłowe Samsung z serii SCC-C4335P to urządzenia dozorowe, które dzięki optymalnemu przystosowaniu pod kątem pracy w nowoczesnych systemach CCTV zapewniają najwyższą skuteczność prowadzonych prac dozorowych. Na wyposażeniu kamery CCTV SCC-C4335P Samsung znajdziemy szereg nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają na prowadzenie obserwacji wizyjnej najwyższej jakości.
Systemy bezprzewodowe z serii CamSat 2,4GHz mini pozwalają na radiową transmisję obrazu z kamer przemysłowych w częstotliwości 2,4GHz. Komplet nadawczo odbiorczy z serii CamSat 2,4GHz został optymalnie przystosowany do pracy we współczesnych systemach telewizji przemysłowej, zaś wysoka jakość wykonania nadajnika i odbiornika gwarantuje stabilną i pozbawioną zakłóceń transmisję sygnałów audio/video.
Kamera CCTV LC-806A to dualne urządzenie zaliczane do grupy kamer przemysłowych o bardzo wysokiej rozdzielczości. Niesamowicie wysoka rozdzielczość 540 linii TV umożliwia budowę profesjonalnego systemu telewizji dozorowej.
LC-9022L, jest dualną kamerą szybkoobrotową o podwyższonej rozdzielczości z 27 krotnym zoomem optycznym. Kamera LC-9022L dostarcza doskonałe odwzorowane obrazy w trybie dziennym przy rozdzielczości 480 linii telewizyjnych.
Kamera miniaturowa MI22BC-P charakteryzuje się bardzo małymi rozmiarami (33x25x20 mm) co umożliwia prowadzenie skutecznej dyskretnej obserwacji.
Kamery kopułkowe SID-56P Samsung Techwin to urządzenia dozorowe o niezwykle korzystnych parametrach technicznych, dzięki którym doskonale nadają się do budowy profesjonalnego monitoringu CCTV. Rodzina kamer SID-56P doskonale łączy w sobie wysoką jakość obrazu, funkcjonalność i możliwość pracy przy każdym oświetleniu, co sprawia, że otrzymujemy kompletne rozwiązanie dozorowe przeznaczone do pracy w każdych warunkach.
Zaawansowana technicznie kamera CCTV LC-254ASD LC Security to produkt, który umożliwia stworzenie efektywnego systemu monitoringu wizyjnego. Kamery przemysłowe LC-254ASD podobnie jak i inne produkty firmy LC Security cechują się doskonałym połączeniem nowoczesnych rozwiązań i atrakcyjnej ceny.
Bezprzewodowe kamery sieciowe IP Panasonic w wersji BL-C20CE są produktem przeznaczonym dla klientów ceniących sobie wysoką jakość, łatwość obsługi, bezawaryjność oraz atrakcyjną cenę . Prezentowana kamera sieciowa IP jest zdecydowanie najlepszą propozycją w tej kategorii kamer IP.
Panasonic WV-CL934E to profesjonalna kompaktowa kamera CCTV, której główną zaletą jest doskonała reprodukcja obrazu. Urządzenie posiada dualny przetwornik obrazu typu CCD. Dzięki dualnej konstrukcji kamera WV-CL934E pracuje w dwóch trybach: kolorowy, monochromatyczny.
Kamera Dinion XF LTC0495 marki BOSCH jest idealna do pracy w dzień i w nocy, posiada funkcje, która przy słabnącym świetle przełącza się na tryb monochromatyczny. LTC0495 to nowoczesny sprzęt wyposażony w przetwornik obrazu CCD 1/3, wysoką rozdzielczość oraz czułość umożliwiającą prowadzenie obserwacji przy minimalnym oświetleniu.
Firma Panasonic przedstawia najwyższej jakości dzienno nocna kamerę CCTV z serii WV-CW384E. Nowoczesna konstrukcja prezentowanej kamery sprawia, że jest to narzędzie pracy idealnie sprawdzające się w wymagających i profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej.
WV-CP280 marki Panasonic to kamera przemysłowa przeznaczona do pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych. Kamera WV-CP280 dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji może nie tylko efektywnie pracować w zmieniających się warunkach dziennych ale również w warunkach nocnych.
Kamera firmy Panasonic WV-CL270 posiada przetwornik 1/2" typu CCD, który dodatkowo został doposażony w nowoczesny system przechwytywania i analizy obrazu. Urządzenie oferuje nam obraz w pełnej gamie kolorystycznej, który zawiera w sobie 438,000 pikseli.
WV-CP480/G Panasonic jest wysokiej klasy kamerą CCTV, w której zastosowano nowoczesną technikę cyfrowej obróbki sygnału wideo. Dzięki technologii DSP kamera przemysłowa WV-CP480/G cechuje się 80-krotnie większą dynamiką przetwarzania w porównaniu ze zwykłymi kamerami CCD.
WV-CP484E to kolorowa kamera przemysłowa dzień/noc marki Panasonic. Model WV-CP484E jest urządzeniem najwyższej jakości i doskonale nadaje się do pracy w profesjonalnych i wymagających dozorowych systemach wizyjnych.
Kamera CCTV o dualnym trybie pracy z serii WV-CZ352E marki Panasonic jest znakomitą propozycją na tworzenie całodobowych systemów telewizji przemysłowej. Model WV-CZ352E został zbudowany z najwyższej jakości materiałów, zapewniających stabilną i bezawaryjną pracę przez wiele lat.
LC-618 to bardzo dobrej jakości kopułkowe kamery dzień noc, których cechą charakterystyczną jest generacja obrazów w podwyższonej rozdzielczości. Kamery przemysłowe z serii LC-618 firmy LC Security zaprojektowano głównie z myślą o pracy w całodobowych instalacjach monitoringu wizyjnego.
Kamery wandaloodporne z serii LTC 1462/11 marki Bosch zostały zaprojektowane z myślą o prowadzeniu obserwacji w miejscach newralgicznych. Kolorowe kamery wandaloodporne LTC 1462/11 posiadają super odporną kopułkową obudowę, która chroni wnętrze kamery przed uderzeniami nawet o sile 55 kilogramów.
Kopułkowa kamera wandaloodporna LC-688C firmy LC Security to najlepsze urządzenie wizyjne w swojej kategorii. Wandaloodporna kamera przemysłowa LC-688C została odpowiednio przystosowana do pracy w trudnych warunkach środowiskowych.
Kamery megapikselowe NWC-0900 to dualne urządzenia wizyjne wytwarzające obrazy w bardzo wysokiej rozdzielczości. Rozdzielczość jaką dysponują kamery IP z serii NWC-0900 pozwala na zastąpienie jedną kamerą NWC-0900 kilka standardowych kamer przemysłowych.
LC-608GVA to profesjonalna kamera kopułkowa firmy LC Security. Model LC-608GVA oraz inne kamery przemysłowe firmy LC Security po atrakcyjnych cenach oferuje hurtownia CCTV CTR Partner.
Dualna kamera LC-9036L na głowicy szybkoobrotowej to idealne rozwiązanie na prowadzenie obserwacji w środowisku zewnętrznym. Dualny tryb pracy oraz potężny zoom optyczny sprawiają, że model LC-9036L jest jedną z najlepszych propozycji na prowadzenie dozoru na bardzo rozległych przestrzeniach.
UPH-3D15W-50 to system szybkiego pozycjonowania firmy Bosch, którego głównymi elementami są szybka uchylno-obrotowa głowica oraz profesjonalna kamera przemysłowa z serii Dinion XF. System szybkiego pozycjonowania UPH-3D15W-50 to doskonała propozycja na prowadzenie obserwacji w najbardziej newralgicznych punktach oraz w miejscach gdzie konieczny jest dozór dużych obszarów.
AutoDome 200 to ekonomiczne kamery szybkoobrotowe z serii AutoDome firmy Bosch Security Systems . Seria AutoDome 200 przeznaczona jest głównie do pracy w średnio zaawansowanych systemach monitoringu przemysłowego.
GV-IPCAM 1.3M D/N Dome to megapikselowe kamery IP w obudowie kopułkowej firmy GeoVision. Kamery IP GV-IPCAM 1.3M D/N Dome przeznaczone są do pracy w całodobowych sieciowych systemach telewizji przemysłowej. Wyposażona w przetwornik obrazu CCD 1/3” SONY Progressive Scan, zapewniający bardzo dynamiczny obraz oraz wysoką rozdzielczość rzędu 1,3Mpx.
LC-SZ46T to wysokiej klasy kamera kopułkowa, cechująca się głównie funkcjonalnością i bardzo wysoką jakością. Kamera przemysłowa LC-SZ46T to urządzenie wizyjne przystosowane do pracy w każdych warunkach, zarówno oświetleniowych jak i środowiskowych.
Kamera CCTV IR LC-501P/C3338 jest wyposażona w doskonały przetwornik wizji CCD o dobrej rozdzielczości marki Sony. Odpowiednia współpraca pomiędzy optyką kamery LC-501P/C3338 a przetwornikiem pozwala na osiągnięcie dobrej rozdzielczości obrazu rzędu 420TVL.
Firma CTR Partner Warszawa to kompleksowe systemy bezpieczeństwa. CTR Partner zapewnia swoim klientom profesjonalną i kompleksową obsługę począwszy od doradztwa, poprzez realizację, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.
LC-1/3 Sony 520TVL to z całą pewnością najlepsza kamera modułowa na polskim rynku CCTV. Kamera modułowa LC-1/3 Sony 520TVL oferowana przez centrum zabezpieczeń CTR PARTNER cechuje się nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi wizji ale także wyjątkowo atrakcyjną ceną.
LC-9018L to kamery szybkoobrotowe firmy LC Security z 18-krotnym zoomem optycznym. Ze względu na możliwość uzyskiwania stosunkowo dużych zbliżeń kamery szybkoobrotowe idealnie nadają się do pracy w zaawansowanych i wymagających systemach monitoringu wizyjnego.
Kamery CCTV LC-504PB to wysokiej klasy urządzenia wizyjne wyposażone w hermetycznie szczelne czarne obudowy do kamer. Kamery przemysłowe z serii LC-504PB pozwalają zbudować efektywny monitoring przemysłowy, przystosowany do pracy w zakresie całodobowym.
LC-9027L/C to najlepsza propozycja na wewnętrzny monitoring całodobowy. Kamera obrotowa z serii LC-9027L/C to zaawansowany produkt dozorowy bazujący na najlepszych podzespołach znanych marek.
OPT-5300HQ to nowoczesne kamery IP, które zostały stworzone na potrzeby nowoczesnych i wymagających sieciowych systemów telewizji dozorowej. Kamery IP OPT-5300HQ cechują się przede wszystkim doskonałymi parametrami technicznymi.
W jaki sposób dobieramy obiektywy do kamer przemysłowych? Obiektywy do kamer można dobierać za pomocą różnego rodzaju narzędzi, wzorów, wykresów oraz specjalistycznej lunetki, która potocznie zwana jest jako "view finder".
Kamera CCTV LC-504P to profesjonalne urządzenie dozorowe cechujące się bardzo wysoką rozdzielczością generowanych obrazów (540 TVL). Dzięki tak wysokiej rozdzielczości kamera CCTV LC-504P gwarantuje rewelacyjną jakość generowanych obrazów.
OPT-5320 to profesjonalne kamery IP przystosowane do pracy w nowoczesnych aplikacjach dozorowych bazujących na sieciach IP. Kamery IP z serii OPT-5320 przetwarzają, kompresują (kompresja MPEG4 ASP) oraz przesyłają obrazy przez sieci pakietowe IP(LAN/WAN, Internet).
W przypadku banków montaż kamer zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo pracownikom oraz klientom. Ponadto, montaż kamer przemysłowych skutecznie chroni mienie banków w przypadku napadów czy też aktów kradzieży.
Model LC-502E/3H to wysokiej jakości dyskretna kamera przemysłowa zbudowana na bazie nowoczesnego przetwornika obrazu CCD 1/3” firmy SHARP. Kamera LC-502E/3H zalicza się do grupy kamer specjalnych, ponieważ jej obudowa została zastąpiona obudową tradycyjnego czujnika dymu.
Kamera przemysłowa LC-S762 to jedna z najlepszych propozycji na dyskretny system monitoringu przemysłowego. Pomimo, bardzo małych rozmiarów kamery przemysłowej LC-S762 można w niej znaleźć wiele nowoczesnych rozwiązań dozorowych.
LC-503P/C3138 to profesjonalne kamery IR zbudowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki. Kamery IR wyróżniają się na tle innych kamer przemysłowych przede wszystkim możliwością prowadzenia obserwacji w całkowitych ciemnościach.
Kamera CCTV LC-608GV to doskonałe narzędzie dozorowe, mogące służyć do dozorowania firmy, biura, sklepu czy też placówki edukacyjnej. Kamera przemysłowa LC-608GV została zbudowana zgodnie z najnowszymi standardami i wymogami stawianymi przed współczesne systemy telewizji przemysłowej.
LC-9018L/C to szybkoobrotowa kamera przemysłowa o dużej rozdzielczości 480 TVL. LC-9018L/C zbudowana jest na przetworniku Sony CCD Super HAD ¼, bardzo dobrze odzwierciedlającym kolory i ostrość.
Obudowy do kamer niejednokrotnie są stosowane do odstraszania intruzów na stacjach benzynowych, małych sklepikach lub przez osoby prywatne nie dysponujące wysokim budżetem. Montaż samej pustej obudowy do kamer jest przydatny tylko do odstraszania amatorów, ale zawsze lepsze takie zabezpieczenie niż żadne.
Najwyższej klasy urządzenia monitorujące LC Security są jednymi z najlepszych na rynku urządzeń dozorowych. Coraz bardziej zautomatyzowane produkty LC Security mają na celu wyeliminowanie pomyłek i błędów osób czuwających nad bezpieczeństwem obiektu.
Kamera przemysłowa jest podstawowym środkiem bezpieczeństwa w naszej firmie. Kamera przemysłowa jest podłączona do rejestratora cyfrowego, który zapisuje obraz z 4 do 16 kamer.
Seria kamer bezprzewodowych LC-GP-830D to najwyższej jakości urządzenia wizyjne skonstruowane z myślą o bezprzewodowej transmisji sygnału wizyjnego w wewnętrznych aplikacjach monitoringu. Model LC-GP-830D pracuje w częstotliwości 380 linii telewizyjnych, dzięki czemu obraz jest wyraźny, pozbawiony szumów i daje operatorowi możliwość identyfikowania osób znajdujących się w kadrze.
Jeżeli jest osobą, poszukującą funkcjonalnej i dobrej jakościowo kamery przemysłowej koniecznie zapoznaj się z modelem LC-SZ46Q. Model LC-SZ46Q to na dzień dzisiejszy najlepsza kamera kopułkowa w swojej klasie.
LC-502J/3S to kolorowa kamera przemysłowa ukryta w atrapie czujnika ruchu PIR. Model LC-502J/3S został zaprojektowany głównie z myślą o prowadzeniu najwyższej jakości dyskretnej obserwacji.
Ukryta kamera w okularach to obecnie najbardziej skuteczne i uniwersalne narzędzie do elektronicznej inwigilacji. Kamera w okularach pozwala na jednoczesne zbieranie informacji w postaci materiałów filmowych i nagrań audio, co zdecydowanie zwiększa jej pole zastosowania oraz skuteczność w działaniu.
Kamery IP to nowoczesne urządzenia wizyjne doskonale sprawdzające się w profesjonalnych i rozbudowanych instalacjach telewizji dozorowej. Kamery IP posiadają jedną znaczącą zaletę, pozwalają na bezpośredni podgląd na żywo operatorowi, który może znajdować się w dowolnym miejscu na świecie.
Kamery kopułkowe z serii LC-688D to propozycja monitoringu CCTV pracującego zarówno w trudnych warunkach oświetleniowych jak i w warunkach podwyższonego ryzyka uszkodzenia elementów systemu monitoringu. Model LC-688D został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi wymogami stawianymi przez współczesne systemy monitoringu.
LC-608G to kolorowa kamera przemysłowa o stosunkowo niewielkich wymiarach, zamontowana w solidnej półkulistej obudowie, wyróżniającą się na tle tego typu urządzeń CCTV głównie pracą w podwyższonej rozdzielczości 480 linii telewizyjnych. Kamera LC-608G przystosowana jest to montażu wewnętrznego.
Kolorowe kamery przemysłowe LC-502C/3S oferują swoim użytkownikom wysoką jakość i bardzo dobre parametry techniczne przy atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Kamery LC-502C/3S zostały stworzone na potrzeby współczesnych systemów monitoringu CCTV, w których duży nacisk kładzie się na prawidłowo odwzorowany obraz oraz na wysoką zdolność rozdzielczą.
LC-302D to wysokiej klasy kamera przemysłowa z wbudowanym promiennikiem podczerwieni, umożliwiającemu kamerze pracę nawet w całkowitych ciemnościach. Kamera CCTV IR LC-302D została zbudowana w oparciu o najnowszej generacji przetwornik obrazu CCD 1/3” firmy SONY.
LC-250 kolorowa kamera kompaktowa cechująca się wysoką czułością na poziomie 0,5 Lx oraz bardzo dobrą rozdzielczością obrazu równą 420 linii telewizyjnych.
Specjalne kamery przemysłowe V1182P Bosch to urządzenia zaliczane do kamer typu BULLET. Kamery BULLET wyróżniają się na tle innych urządzeń dozorowych specyficzną obudową.
LC-688C to najbardziej profesjonalna kopułkowa kamera wandaloodporna przystosowana do pracy w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.
YK 2E00 to kamery szybkoobrotowe stworzone z myślą o pracy w profesjonalnych systemach monitoringu. Najważniejszym elementem kamery jest nowoczesny kolorowy przetwornik obrazu CCD, cechujący się rozdzielczością 470 linii telewizyjnych oraz światłoczułością na poziomie 1.0 Lx.
Dualne kamery z serii LC-471 to urządzenia CCTV posiadające najwyższej jakości przetwornik obrazu ( CCD Sony Super HAD ) oraz szereg wyspecjalizowanych układów przekształcających obraz wideo (BLC, AWB, AGC, AES).
Modele dualnych kamer LC-503P/C3138 to urządzenia cechujące się dobrą rozdzielczością rzędu 480 linii telewizyjnych w trybie kolorowym. Kamery przemysłowe LC-503P/C3138 wyposażone są w elektroniczną funkcję dualną, dzięki której urządzenia automatycznie dostosowuje tryb pracy do panujących warunków oświetleniowych.
Kamery kolorowe LTC 1422/10 to wysokiej klasy urządzenia marki Bosch. Podstawowym atutem tego modelu kamery jest bardzo wysoka rozdzielczość obrazu rzędu 470 linii telewizyjnych.
Monitoring przemysłowy to w dzisiejszych czasach jeden z najlepszych sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa. Gdzie najczęściej wykorzystywane są tego typu instalacje?
W dzisiejszych czasach podsłuchy są praktycznie wszędzie. Codziennie media informują nas, że ktoś kogoś podsłuchiwał. Słyszeliśmy już o podsłuchach w biurach poselskich, samochodach polityków, na salach konferencyjnych itd. Podsłuchy w tych miejscach już nikogo nie dziwią.
Obudowy do kamer przemysłowych z serii HSG9483 dzięki specjalnej konstrukcji przystosowane są do montażu na głowicach obrotowych, głowicach regulowanych oraz różnorodnych wysięgnikach ściennych. Obudowy do kamer przemysłowych z serii HSG9483 wyposażone są fabrycznie w specjalny grzejnik i wentylator. Grzejnik doskonale spisuje się w przypadku niskich temperatur nawet podczas pracy w temperaturach 30 stopni poniżej zera.
Zewnętrzne wodoodporne kamery przemysłowe TS-6031PSC zostały wyposażone w oświetlacze podczerwieni, które cechują się maksymalnym zasięgiem 15 metrów. Kamery przemysłowe TS-6031PSC przystosowane są do zastosowania podwodnego. Czułość kamery to 0.05 lx i jest to wystarczająca czułość jaka potrzebna jest w przypadku pracy podwodnej.
CPD501 to rejestrator cyfrowy dostosowany do pracy w sieciach komputerowych, zarówno lokalnych jak i globalnej Internet. Rejestrator cyfrowy CPD501 pozwala na zapis obrazu z kamer przemysłowych z częstotliwością odświeżania 100 klatek na sekundę. Rejestrator cyfrowy zaliczany jest do grupy urządzeń pracujących w trybie TRIPLEX.
Czy monitoring się sprawdza? Okazuje się że tak. Dzięki monitoringowi zdecydowanie zmniejsza się ilość przestępstw w miejscach gdzie znajdują się kamery systemu telewizji dozorowej. Kamery ograniczają ilość zdarzeń jednak nie są wstanie wyłapać wszystkich.
Czym jest CCTV IP? CCTV IP jest to nowa technologia wykorzystywana przy budowie systemów telewizji przemysłowej. Instalacje telewizji przemysłowej oparte na sieciach IP otwierają praktycznie nieograniczone możliwości.
zapraszamy do nowego e-sklepu CCTV BOSCH - www.eb.com.pl
Kamera Dinion LTC 0440 to urządzenie, które z powodzeniem mogą stosować początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy systemów CCTV.
kamery szybkoobrotowe najczęściej stosowane są w centrach handlowych, dworcach, lotniskach, deptakach, stadionach oraz w szkołach.
Kamera LTC 0385 firmy Bosch to urządzenie, dzięki któremu mamy dostęp do najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych w systemach telewizji przemysłowej.
Systemy telewizji dozorowej odgrywają dużą rolę w życiu codziennym każdego z nas począwszy od ochrony własnego mienia po ochronę mienia publicznego
Kamera LTC0356o wysokich parametrach, która uzyskuje wyraźny obraz przy niskim natężeniu światła.
Szanowni Państwo oferujemy kompletne rozwiązania dla systemów telewizji dozorowej, szeroko pojętego monitoringu oraz
Kamery dzień/noc z serii LTC 0495 zapewniają doskonałą czułość a wraz z funkcją XF-Dynamic, króra umożliwia uzyskanie ostrzejszego i jeszcze bardziej wyraźnego obrazu
Kamery serii LTC 0335 wyposażone są w łącze danych w technologii Bilinx.
DiBos - System cyfrowego zapisu i transmisji obrazu, który zapewnia pełny podgląd
Rejestrator cyfrowy RIFATRON iMDVRS 1648. Przedstawiamy nowy rejestrator cyfrowy firmy Rifatron, który trafi na półki naszych sklepów
kamery bezprzewodowe. W zależności od tego, do jakich celów wykorzystamy kamerę bezprzewodową
Obszar, w którym jest stosowana telewizja przemysłowa (CCTV) i gdzie jest najczęściej wdrażana to dziedziny sektora
Kamery firmy Tayama przeznaczone są do obserwacji w dzień i w nocy
W miarę rozwoju technologicznego i postępu miniaturyzacji doczekaliśmy się urządzeń, które często widywaliśmy tylko na
Kamery przemysłowe w naszym sklepie to największa grupa produktów, która obejmuje
Kamery kopułkowe są wyposażone w wysokiej jakości obiektywy, a dla swojej pracy
Monitoring w szkołach wkracza do coraz większej liczby placówek oświatowych i co najważniejsze

DVR

Digital Video Recorder ( DVR ) model CPD 507D jest to rejestrator cyfrowy na 16 kamer, z możliwością nagrywania
Funkcja Sensu Dzięki 10-krotnemu wydłużeniu czasu integracji w przetworniku CCD
Kamery Bosch – kamery stałopozycyjne z serii MiniCam to monochromatyczne i kolorowe kamery cyfrowe
Kamery Warszawa. Monitoring na ruchliwych skrzyżowaniach ulic. Kamery Warszawa. Wykroczenia drogowe, kolizje oraz notoryczne przekraczanie prędkości przez kierowców. Wszystkie te zdarzenia są rejestrowane a obrazy nagrywane kamerami CCTV w formie cyfrowej. Dzięki czemu można natychmiast odszukać i wyświetlić dowolne zdarzenie.
Kamery obrotowe są najwyższą klasą kamer w systemach telewizji przemysłowej.
Instalacja kamer TCD 2392 - kamery zintegrowane. Doskonała kamera...
Kamera czarno-biała o symbolu YK-3774 jest prosta w montażu...
Kamery ukryte YK-2512S to kolorowa kamera ukryta w niezależnie pracującym czujniku ruchu, który może zostać podłączony do systemu alarmowego.
Moniitoring. Obowiązkowy monitoring w każdej szkole – to kolejny pomysł ministra edukacji Romana Giertycha. Ma zapewnić bezpieczeństwo uczniom i kontrolować ich zachowanie.
Karta, GV 1240 /8 to podgląd i rejestracja obrazu przy oszałamiającej prędkości 400 klatek na sekundę.
Rejestrator DVR D 7963 jest urządzeniem służącym do archiwizacji obrazu nagranego z kamer przemysłowych.
GV 800 Karta do cyfrowej rejestracji obrazu geovision
Jak w każdej karcie GV 650 GeoVision użytkownicy mogą zdalnie skontrolować prace kamer przez przeglądarkę internetową w sieci lub modem telefoniczny korzystając z dostarczonego oprogramowania.
Karta GV 600 Dostępna jest w wersjach 4/ 6/ 8/ 10/ 16 kanałowej. Może ona, zatem obsłużyć do szesnastu kamer w zależności od wersji.
Kamery BOSCH LTC0335 kamera czarno-biała z przetwornikiem CCD 1/3. Cechuje ją polepszona czułość rzędu 0.12 Lx oraz rozdzielczość powyżej 380 TVL. Dzięki tym wysokim parametrom gwarantuje ona prawidłowe działanie w każdych warunkach.

dvr

DVR Karty z serii Geovision stosuje Sie na całym świecie. Ze względu na wysoką jakość zapisu oraz różnorodność posiadanych funkcji. Firma Geovision dodatkowo stale je modyfikuje tak, aby spełniały oczekiwania klientów. Częste aktualizacje 0oprogramowania przeznaczone dla wszystkich posiadaczy kart GV. Producent oferuje całą serię produktów oferujących dodatkowe funkcje. Karty z Serii Geovision są doskonałe do tworzenia systemu telewizji przemysłowej (CCTV) zarówno dla początkujących i specjalistów.
Kamery szpiegowskie, to w obecnych czasach bardziej wymóg bezpieczeństwa aniżeli chęć szpiegowania rodem z filmów sensacyjnych.
Systemy telewizji przemysłowej. Telewizja przemysłowo – dozorowa...

Archiwum