Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uniwersalna kamera sportowa LC-167 HD

Strona główna  »  Artykuły  »  Uniwersalna kamera sportowa LC-167 HD


Uniwersalna kamera sportowa LC-167 HD
Jesteś aktywny fizycznie lub chcesz swoje wyczyny sportowe w wygodny sposób uwieczniać na filmach jakości Full HD? Jeśli tak to z całą pewnością Twoje zainteresowanie wzbudzi nowa kamera sportowa LC-167 HD, która pod każdym względem została odpowiednio przystosowana do potrzeb fanów sportów ekstremalnych. Odporna na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, pozwala cieszyć się każdą chwilą uprawiania sportu.

Prezentowana kamera sportowa Full HD pracuje w oparciu o wysokiej klasy podzespoły, dzięki którym jest w stanie generować pełen detali obraz w rozdzielczości HD 720p przy 60 kl./s lub Full HD 1080p przy 30 kl./s. W obu przypadkach otrzymujemy materiały wideo o płynnym, naturalnym ruchu, dzięki czemu kamera sportowa Full HD tak dobrze sprawdza się w we wszystkich sportach ekstremalnych. Należy także zaznaczyć, że kamera do sportów LC-167 HD została wyposażona w szerokokątny obiektyw zapewniający pole widzenia o kącie 120 stopni, dzięki czemu stopni pozwala na uchwycenie i zapis szerokiego obrazu przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich jego detali i bez zmian proporcji poszczególnych elementów.


Kolejną zaletą modelu LC-167 HD jest wbudowany mikrofon, który pozwala na uzupełnienie nagrań wideo o dobrej jakości dźwięk. Urządzenie rejestruje nagrania audio/wideo na kartach pamięci typu microSD. Obudowa kamery sportowej LC-167 HD została wykonana trwałego aluminium, dzięki czemu jest optymalnie zabezpieczona przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, pyłami i zmianami temperatur.