Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Wszechstronna kamera sportowa Full HD

Strona główna  »  Artykuły  »  Wszechstronna kamera sportowa Full HD


Wszechstronna kamera sportowa Full HD
Wysokiej jakości kamera sportowa powinna nadawać się do zastosowania w każdym sporcie ekstremalnym. Niezależnie od tego czy używamy ją latem, zimą, czy w trudnych warunkach (np. w wodzie), musi dostarczać wysokiej jakości nagrania wideo (najlepiej Full HD), które będą dokładnie odwzorowywać nasze wyczyny sportowe.

Doskonałym przykładem takiego urządzenia jest nowa kamera sportowa Full HD marki LC Security. Jest nią kamera w wersji LC-PROWL 501, którą z powodzeniem możemy używać na stokach narciarskich, na rowerach, kajakach, podczas nurkowania, a nawet w trakcie skoków spadochronowych. Dołączone do niej akcesoria montażowe zapewniają stabilne i wygodne mocowanie w wybranym przez nas miejscu, z kolei dodatkowa obudowa pozwala na jej bezpieczne używanie nawet pod wodą na głębokości do 30 m.
Kamera do sportów ekstremalnych LC-PROWL 501 posiada szerokokątny obiektyw o polu widzenia 170 stopni oraz wyjątkowo precyzyjny przetwornik, dzięki któremu możemy filmować nasze wyczyny sportowe w jakości Full HD (30 kl./s, kompresja H.264). Warto także wspomnieć o pozostałych cechach użytkowych kamery do sportu LC-PROWL 501, takich jak: funkcja aparatu 12 Mpix, wbudowany mikrofon, wyjście HDMI, złącze microUSB oraz czytnik kart pamięci microSD o pojemności do 32GB (wielogodzinny zapis wideo w najwyższej rozdzielczości).